Pracownik Magazynowy – Operator Wózka

Miejsce pracy: Kraków, Nowy Targ

Opis stanowiska:

  • obsługa dostaw - przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań,
  • obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych,
  • przekładanie towaru,
  • codzienna obsługa wózka widłowego, wymiana butli gazowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT),
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku, deputat świąteczny, bony i paczki świąteczne, możliwość skorzystania z karty FitProfit lub faktura na sport/kulturę, ubezpieczenia medycznego i dodatkowego ubezpieczenia na życie),
  • ciekawą pracę w nowoczesnym magazynie,
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach.