Przedstawiciel Handlowy (Developer)

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Gryfino, Police

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży;
  • Analizowanie rynku kluczowych kategorii, monitorowanie ceny produktów, aktywności promocyjnych i zmiany asortymentu konkurencji;
  • Realizacja działań sprzedażowych i promocyjnych w pozyskanych punktach sprzedaży;
  • Rozwijanie wizerunku firmy w podległym regionie.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem rynku;
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Zaangażowanie i duże nastawienie na osiąganie postawionych celów;
  • Znajomość rynku i produktów;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat przez firmę zewnętrzną (projekt czasowy);
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet);
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim.