Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów w kanale detalicznym na podległym regionie,
  • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze,
  • Prezentowanie oferty handlowej  w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia,
  • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży,
  • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów,
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta w branży FMCG,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,
  • Nastawienie na realizację założonych celów,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość rynku lokalnego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet),
  • Dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, deputat świąteczny, wczasy pod gruszą),
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie o zasięgu ogólnopolskim.