Revenue Controller

Miejsce pracy: Radom, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Planowanie, bieżące monitorowanie i kontrola: rentownością odbiorców, inwestycjami w rynek (upusty)
  • Bieżąca i miesięczna estymacja marży
  • Przygotowywanie analiz rynkowych, raportów przychodowych i marżowych
  • Inicjowanie projektów i działań mających na celu ciągłą poprawę wyników firmy
  • Udział w przygotowywaniu strategii cenowej
  • Ścisła współpraca z Działem Kontrolingu,
    Trade Marketingu oraz Działem Sprzedaży

Wymagania:

  • Biegła znajomość programu Excel (Access będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe – ekonomia, finanse
    lub inne kierunkowe
  • Doświadczenie i praktyczna wiedza z zakresu zarządzania ceną i marżą
  • Szeroka wiedza z zakresu procesów sprzedaży
  • Umiejętność posługiwania się gotowymi analizami biznesowymi i wyciąganie szybkich wniosków
  • Wysokie zdolności analityczne i interpersonalne
  • Zrozumienie potrzeb oraz zorientowanie
    na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Bardzo dobra współpraca zespołowa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Nowoczesne środowisko pracy oraz przyjazną
    i otwartą kulturę organizacyjną
  • Ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i adekwatne wyposażenie stanowiska